Ohlasy účastníků na přednášky a semináře


Ohlasy účastníků na přednášky

"Moc děkuji za takovou nádhernou přednášku! Myslela jsem si, jak ovládám chování psů, jaké mám zkušenosti a díky této přednášce jsem zjistila, že ve skutečnosti je jejich chování úplně jiné, že jejich různé reakce mají různou příčinu. Funguje to jinak, než jsem si myslela. Moc děkuji za tyto informace, zkusím si je zapamatovat a využít u své čtyřnohé smečky."

Vlasta Haufová


"Příjemný přednes, kvalitní informace podložené praxí, výzkumy, odpovědi na dotazy publika, poučné pro chovatele všech věkových kategorií."

K. Vágnerová


"Děkujeme za zajímavé informace, které nám objasnily chování našich pejsků."

V. Veselá


"Děkuji za přednášku, dozvěděla jsem se hodně nového. Těším se na příště."

Eva Boleslavová


Ohlasy účastníků na semináře

Seminář velmi obohatil mé zkušenosti s chováním mého psa. Pomohl mi vyřešit problém skákání psa na člověka a pomočování psa při vítání. Pochopila jsem rozdíl mezi vrozeným a naučeným chováním. Tento seminář by měli absolvovat všichni, kteří začínají uvažovat o pořízení pejska. Děkuji.

Dagmar Paličková


Seminář mi zcela změnil můj pohled na psa. Nyní se jinak dívám na to, jak se psi chovají, a jinak přemýšlím o tom, proč se tak chovají. Často jsem se nechovala správně, například při projevech strachu u psa na střelbu nebo na petardy.

Jana Tučková 


Seminář byl pro mě užitečný. Zjistila jsem na něm nové informace o chování psů. Z jakých důvodů se chovají při určitých situacích: například při dominanci a submisi, kousání, vrozeném a naučeném chování a v řadě dalších.

Zdena Tlaskalová  


Seminář mi přinesl nové, podnětné a zajímavé informace o chování psů, které určitě využiji ve svém vlastním chovu.

Růžena Lamačová